Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl


  Rules:

Oto podstawowe zasady gry Flunky Ball:


Grać może dowolna ilość osób (minimum 2), potrzebne jest:
- dużo piwa (najlepiej w butelkach)
- trzy puste butelki (najlepiej oczywiście po piwie:))
- coś czym będziemy w nie rzucać (torebka, but, patyk, butelka, piłka czyli byle co pod ręką)
- dużo wolnego miejsca

Zawodnicy dzielą się na dwie drużyny, które stają na przeciw siebie w jednej linii, w odległości 10-20 metrów (zależy od celności graczy). Na środku, między drużynami, ustawia się trzy puste butelki. Każdy z zawodników ma przy sobie otwarte, ale nie zaczęte piwo, które stoi obok niego, na ziemi.

Wybiera się drużynę która zaczyna (losowanie - najlepiej rzut monetą). Jedna osoba z rozpoczynającej drużyny rzuca w ustawione na środku butelki. Gdy chociaż jedna z nich przewróci się, cała drużyna zaczyna pić swoje browary (tzw. picie na eksa :D). W tym samym czasie, dwaj wyznaczeni zawodnicy z przeciwnej drużyny biegną, jeden- by ustawić przewróconą butelkę/-i, drugi, by złapać rzucaną rzecz. Robią to jak najszybciej i wracają do swojej drużyny. W tym momencie drużyna, która rzucała przestaje pić. Teraz role się odwracają, ci którzy biegali będą rzucać.

Jeżeli po rzucie żadna butelka się nie przewróci, drużyna nie pije. Najlepiej gdy jedna osoba, niebiorąca udziału w grze, sędziuje mecz. Sędzia krzyczy "Start!" gdy butelki się przewrócą i "Stop!" gdy zawodnicy ustawią je, wezmą rzucany przedmiot i przekroczą linię swojej drużyny. Sędzia pilnuje również by zawodnicy nie pili po czasie, nie wylewali piwa (to grzech! :P), stali w wyznaczonych miejscach oraz ogólnie - całej reszty wypisanych tu zasad.

Gra kończy się w momencie gdy wszyscy zawodnicy z jednej drużyny skończą swoje piwa. Każdy może pić tylko swoje piwo :)Miłej zabawy!


Uwaga!
Niedawno powstała nowa odmiana Flunky Ball - tzw flunki czeskie :D gra różni się tym od klasycznych flunek ze zamiast z 0,5 litrowych butelek pije sie z puszek 0,33. Reszta tak samo.
Spróbujcie!